Individuální jazykový kurz

Už vás nebaví být věčnými začátečníky? Jste unaveni studiem bez jasného plánu a chcete dát studiu řád? Pak jste tu správně.

Individuální jazykový kurz je vhodný pro každého, kdo se chce v angličtině posunout a vyhovuje mu osobní přístup a pravidelná podpora od lektora.

Každý student ovšem přichází s jinými požadavky a tomu odpovídá nastavený plán a styl výuky.

Někteří studenti potřebují rozvíjet všechny své dovednosti, a tak se jim věnujeme rovnoměrně. Šedesátiminutovou lekci tedy například rozdělíme do 20 minut věnovaných pilování budoucího času, 20 minut poslechovým cvičením a 20 minut bavením se o tématech, která jsou pro studenta zajímavá a pomáhají procvičit novou slovní zásobu.

Naproti tomu se studenty, kteří se potřebují především rozmluvit, jsou hodiny především o konverzaci.

Z tohoto důvodu s každým studentem během první hodiny procházím takzvanou analýzu potřeb.

Jejím cílem je zjistit o studentovi co nejvíce, abychom mohli od úplného začátku pracovat co nejefektivněji.

V průběhu druhé hodiny společně se studentem projdeme plán, který jsem navrhl na základě první schůzky. Pokud se plán studentovi zamlouvá, hned po hodině ho ode mě dostává v elektronické podobě. Díky tomu může průběžně kontrolovat, jak se posouvá a zda se výuka posouvá směrem k vytyčeným jazykovým cílům.

Lekce probíhají v Praze, a to buď v poklidné kavárně, u studenta doma nebo ve firmě.

Cena 60minutové individuální lekce je 450 Kč.

Po úvodní lekci je optimálním řešením zakoupení zvýhodněného balíčku 10-20 lekcí. Zde se můžete podívat na všechny možnosti úhrady a zvýhodněné balíčky.

Podmínky rušení předem naplánovaných lekcí naleznete zde.

Součástí spolupráce je i doživotní podpora. I když se už nebudeme vídat osobně, rád si poslechnu, jak se vám daří, případně pomohu s otázkami týkajícími se angličtiny.